Saitek Pro Gamer Command Unit

Cena produktu Saitek Pro Gamer Command Unit není známa.

 

Popis produktu Saitek Pro Gamer Command Unit: Herní ovladač určen především vášnivým hráčům FPS (doomovek) a Realtimových stragetií s velkým počtem tlačítek, možností naprogramování a hlavně pohodlnou kontrolou nad vaší oblíbenou hrou. Zaříze... > více informací


Saitek Pro Gamer Command Unit - popis

nahoru

Herní ovladač určen především vášnivým hráčům FPS (doomovek) a Realtimových stragetií s velkým počtem tlačítek, možností naprogramování a hlavně pohodlnou kontrolou nad vaší oblíbenou hrou. Zařízení dokáže pracovat ve třech režimech - klávesnice, střílečka, strategie - které lze přepínat posuvným přepínačem. Každému režimu odpovídá jedna barva podsvícení kláves (červená, modrá, zelená) pro lepší viditelnost i při sníženém osvětlení. V každém režimu lze zcela nezávisle konfigurovat klávesy a funkci osmisměrného ovladače, k dispozici je i tlačítho SHIFT pro alternativní příkaz ke každé klávese. Tlačítkům lze přiřadit nejen znaky a speciální symboly, ale i složité klávesové zkratky. V režimu pokročilého programování lze nastavit skutečně cokoli, od nezávislých stisků/uvolnění kláves, opakování sekvence až po přesné časování těchto úkolů. Dodávaný ovládací software umožňuje kompletní konfiguraci uložit do profilu pro každý program zvlášť, profily lze snadno přepínat v liště nástrojů. Již hotové profily pro nejznámější hry je možné stáhnout z webu výrobce. Klávesnice představuje dokonalé řešení nejen pro hry, ale i pro složité programy, klávesy lze nastavit pro snadné a rychlé provádění složitých příkazů nebo maker. Dokonce lze ve spolupráci s nabídkou Start nastavit i pro spouštění určitých programů a aplikací nebo využít jako automatický text v textovém editoru a dalších programech. Stylové a moderní černostříbrné provedení je zdůrazněno třemi barvami podsvícení, modrým svítícím pruhem a před klávesnici je také promítáno červené logo Saitek. Vzdálenost analogového ovladače se dvěma tlačítky lze nastavit pro maximální pohodlí při práci i hraní. Ergonomické provedení s velkou opěrkou na levou ruku umožňuje i dlouhou práci nebo hru bez bolestí zápěstí. Obsah balení: Pro Gamer Command Unit CD se softwarem Saitem Smart Technology (SST) Uživatelská příručka 20 tlačítek včetně mezerníku a SHIFTu. - 144 programovatelných příkazů. - Ergonomický tvar s trojbarevným podsvícením pro lepší hraní v šeru, nebo úplné tmě. - Analogový klobouček s možností pohybu do čtyř stran. - Částečné nastavení polohy herního zařízení. - Posuvný přepínač režimů (klávesnice/FPS/RTS).

Výrobce Saitek

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Saitek Pro Gamer Command Unit užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Volanty nebo Gamepady, Joysticky.

Nejlevnější Saitek Pro Gamer Command Unit akční ceny - Levné Saitek Pro Gamer Command Unit

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Saitek Pro Gamer Command Unit stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Saitek Pro Gamer Command Unit najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Speciální herní ovladače.