Logitech G13

Cena produktu Logitech G13 není známa.

 

Popis produktu Logitech G13: G13 Gameboard: Pokročilý gameboard Logitech G13 je nejen pohodlný, ale nabízí vám i snadné ovládání při změně herních situací. Design s přirozenými tvary vychází z tvaru lidské dlaně a prstů, díky... > více informací


Logitech G13 - popis

nahoru

G13 Gameboard: Pokročilý gameboard Logitech G13 je nejen pohodlný, ale nabízí vám i snadné ovládání při změně herních situací. Design s přirozenými tvary vychází z tvaru lidské dlaně a prstů, díky tomuto faktu poskytuje během dlouhých relací vyšší pohodlí. Přenosná herní nastavení uloží vaše profily do integrované paměti, takže si své osobní předvolby můžete vzít s sebou. Přizpůsobitelné podsvícení vám dává možnost zvolit si své oblíbené barvy a snadno najít správné tlačítko při sníženém osvětlení nebo v případě hry při zhasnutých světlech. Klávesy si můžete nechat podsvítit světlem, které se vám líbí. 25 programovatelných kláves vám umožní přiřadit funkce klávesnice tak, aby vyhovovaly vašemu stylu hry, a dokonce i přímo vytvořit makra, aniž byste museli přerušit hru. Displej GamePanel se zvýšenou viditelností zobrazuje herní statistiky, systémové informace a zprávy od spoluhráčů.

Výrobce Logitech

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Logitech G13 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Volanty nebo Gamepady, Joysticky.

Nejlevnější Logitech G13 akční ceny - Levné Logitech G13

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Logitech G13 stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Logitech G13 najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Speciální herní ovladače.