Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Herní zařízení > Speciální herní ovladače >

Belkin Nostromo SpeedPad N52 (USB,14 tlačítek,retail)

Belkin Nostromo SpeedPad N52 (USB,14 tlačítek,retail)

Obrázek není k dispozici

Cena produktu Belkin Nostromo SpeedPad N52 (USB,14 tlačítek,... není známa.

 

Popis produktu Belkin Nostromo SpeedPad N52 (USB,14 tlačítek,retail): Připraven k vítězství nad nepřítelem! Nostromo SpeedPad n52 přebírá všechny přednosti svého oslavovaného předchůdce n50 a dalšími novými funkcemi dominuje vaší hře. Spojuje funkčnost klávesnice a ... > více informací


Belkin Nostromo SpeedPad N52 (USB,14 tlačítek,retail) - popis

nahoru

Připraven k vítězství nad nepřítelem! Nostromo SpeedPad n52 přebírá všechny přednosti svého oslavovaného předchůdce n50 a dalšími novými funkcemi dominuje vaší hře. Spojuje funkčnost klávesnice a gemepadu do jednoho malého, snadno ovládatelného zařízení a nabízí ještě více nástrojů pro přizpůsobení vaší hře, než kdy dříve. S využitím zkušeností stovek hráčů navrhli naši konstruktéři n52 s intuitivní přirozeností a nádhernou přizpůsobivostí pro snadný přístup k vašemu arzenálu smrtelných manévrů. Tak začněte s programováním až 104 funkcí a sledujte, jak nebezpečným se stanete. Vlastnosti: 14 programovatelných kláves PLUS 2 tlačítka pro palec Kolečko myši se spínačem 3-stavové LED diody pro kontrolu zapnutého režimu Nastavitelná a demontovatelná podložka pro levou ruku poskytne pohodlí jakékoli velikosti dlaně Programovatelné 8-směrové kurzorové tlačítko Vysoká stabilita díky vlastní hmotnosti a gumovým nožkám Přednosti: Zkracuje vaší reakční dobu na nanosekundy Rozšiřuje vaše možnosti díky rozsáhlé programovatelnosti, kterou můžete použít v prakticky každém programu nebo aplikaci Nostromo Array Software umožňuje programovat až 104 funkce, modifikovat a ukládat nastavení, vytvářet a měnit profily, stahovat funkce tlačítek z Internetu a měnit namapování klávesnice a os.

Výrobce Belkin

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Belkin Nostromo SpeedPad N52 (USB,14 tlačítek,retail) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Volanty nebo Gamepady, Joysticky.

Nejlevnější Belkin Nostromo SpeedPad N52 (USB,14 tlačítek,retail) akční ceny - Levné Belkin Nostromo SpeedPad N52 (USB,14 tlačítek,retail)

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Belkin Nostromo SpeedPad N52 (USB,14 tlačítek,retail) stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Belkin Nostromo SpeedPad N52 (USB,14 tlačítek,retail) najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Speciální herní ovladače.