Asus Xtion PRO

Cena produktu Asus Xtion PRO není známa.

 

Popis produktu Asus Xtion PRO: Typ příslušenství: Kamery Druh příslušenství: Originální příslušenství Světová exkluzivita První profesionální řešení pro vývoj softwaru pro snímání pohybu na PC. Vaše úžasné nápady se mo... > více informací


Asus Xtion PRO - popis

nahoru

Typ příslušenství: Kamery
Druh příslušenství: Originální příslušenství

Světová exkluzivita
První profesionální řešení pro vývoj softwaru pro snímání pohybu na PC. Vaše úžasné nápady se mohou stát skutečností a nabídnout tak lidstvu lepší budoucnost.

Dvě funkce, které výrazně usnadňují vývoj nových aplikací
Xtion PRO k zachycení pohybu uživatele v reálném čase využívá infračervené senzory a technologii pro adaptivní detekci hloubky. Sledování pohybů těla je tak ještě přesnější. Vývojářské řešení Xtion PRO nabízí sadu nástrojů, s nimiž mohou vývojáři snadněji vytvářet vlastní pohybové aplikace, aniž by museli psát složité programovací algoritmy.

1. Detekce gest: Vývojářské řešení Xtion PRO sleduje pohyby rukou bez jakéhokoli zpoždění. Vaše ruce se tak promění v ovladač. Budete moci provádět gesta určená pro stisknutí, klepnutí, posouvání a mnoho dalšího – perfektní řešení pro ovládání uživatelského rozhraní. Díky těmto funkcím je toto řešení vhodné pro mnoho různých aplikací.

2. Detekce pohybů celého těla: Vývojářské řešení Xtion PRO umožňuje sledování pohybů celého těla, je proto ideální pro hraní her založených na pohybech celého těla. Navíc dokáže rozpoznat více hráčů současně.

Navrženo speciálně pro vývojáře a řadu různých aplikací
Vývojářská řešení Xtion PRO umožňují využít nejmodernější technologie pro snímání pohybu v mnoha různých aplikacích a oblastech. Nechte konkurenci daleko za sebou. Příkladem ideálního použití této technologie je elektronický Kanban, který má široké uplatnění v marketingu, turistickém navádění, cestovním ruchu, ale i mnoha dalších oblastech. Detekci a snímání pohybů těla lze dobře využít také při rehabilitačních cvičeních. Technologie pro snímání pohybu najde výtečné uplatnění v řadě oborů a oblastí, jako je vzdělávání, zdravotnictví, herní průmysl, pořádání konferencí a mnoha dalších.

Vývojářská sada Xtion PRO je široce otevřeným řešením. Můžete vytvářet vlastní aplikace, ať už pro komerční využití, nebo třeba proto, že chcete lidem usnadnit a zpříjemnit život. Své vlastní aplikace může vyvíjet úplně každý. Jediným omezením použití je v tomto případě pouze představivost vývojářů.

Snadno použitelné
Vývojářské řešení Xtion PRO je kompatibilní s middlewarem OPNI NITE a je k dispozici v jednoduchém plug-n-play USB provedení. Chcete-li se dozvědět více informací a získat technickou podporu, navštivte prosím webové stránky OpenNI.

ASUS Xtion store* ASUS Xtion store je on-line obchod, kde mohou vývojáři snadno a rychle prodávat své hry, aplikace a další software.

Technické parametry

Spotřeba energieméně než 2.5W
Použitelná vzdálenostmezi 0.8m a 3.5m
Úhly pohledu58° H, 45° V, 70° D (Horizontal, Vertical, Diagonal)
Senzorhloubkový
Depth Image Size
VGA (640x480): 30fps
QVGA (320x240): 60fps
PlatformaIntel X86 & AMD
Operační systémWin 32/64:XP/Vista/7
Linux Ubuntu 10.10:X86, 32/64bit
Android(by request)
RozhraníUSB2.0
Software software development kit(OPEN NI SDK bundled)
Programming Language C++/C# (Windows)
C++(Linux)
JAVA
Operation Environment Indoor
Rozměry 18 x 3.5 x 5 cm

Rozměry výrobku:
Hmotnost (kg):
Výška (cm): 3.81
Šířka (cm): 17.78
Hloubka (cm): 4.82

Rozměry balení:
Hmotnost (kg): 1.000
Výška (cm): 20.00
Šířka (cm): 15.00
Hloubka (cm): 10.00


Senzor

Výrobce Asus

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Asus Xtion PRO užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Volanty nebo Gamepady, Joysticky.

Nejlevnější Asus Xtion PRO akční ceny - Levné Asus Xtion PRO

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Asus Xtion PRO stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Asus Xtion PRO najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Speciální herní ovladače.